Page 1 of 1

[PL] Pierwsze kroki po zakupie Martech Clip

Posted: 24 Sep 2011, o 10:50
by admin
Pierwsze kroki

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem urządzenia MARTECH CLIP to pierwszą rzeczą , którą powinieneś zrobic ( jeżeli tego wcześniej nie zrobiłeś ) jest rejestracja na forum : http://forum.martech.pl .
Następnie, pobierz plik instalacyjny http://martech.pl/support/Public/setup_rcdx.exe i zainstaluj pobraną aplikacje.
Jeżeli nie masz przydzielonego statusu na forum, oraz ustawionych parametrów konta, odczytaj numer seryjny CLIPA i wyślij go wraz z Nickiem na maila : shop@martech.pl z tytułem "Nowy użytkownik".
Po weryfikacji Twojego zgłoszenia otrzymasz status użytkownika , oraz pełny dostęp do sekcji odpowiadających zakupionym przez Ciebie aktywacjom.

Przed przystąpieniem do pracy z Clipem zalecamy przestudiowanie forum, manuali, oraz podklejonych wątków.
NIEPRAWIDŁOWE PODŁĄCZENIE CLIPA MOŻE SPOWODOWAĆ JEGO TRWAŁE USZKODZENIE !!!
W przypadku stwierdzenie przez serwis, iż uszkodzenie powstało na skutego nieprawidłowego podłączenia, reklamacja gwarancyjna nie będzie uwzględniana. W razie jakichkolwiek wątpliwości, bądź problemów z instalacją , tudzież użytkowaniem CLIPA, opisuj problem na forum w odpowiedniej sekcji. Wsparcie otrzymasz na pewno, czasami na odpowiedz będziesz musiał chwilę zaczekać, także bądź cierpliwy.
Odpowiedzi udzielamy również w prywatnych wiadomościach, niemniej jeżeli oczekujesz szybszej reakcji z naszej strony, pisz na forum.

Martech Team